FİRMAMIZ HAKKINDA

YENİŞEHİR LOJİSTİK A.Ş.

20 yıllık tecrübemizle müşterilerimizin her türlü karayolu taşımacılık talebine en ideal çözümleri sunuyor ayrıca hava, deniz ve demiryolu taşımacılığı ihtiyaçları için tamamlayıcı rol üstleniyoruz.

Hizmet talebinde bulunan her müşterimizin ihtiyaçlarını ve hassasiyetlerini detaylı bir şekilde analiz ederek müşterilerimize özel iş modelleri geliştirerek hizmet üretiyor, hızlı ve kaliteli çözümler sunuyoruz.

Yılların sektör birikimi ve sunmuş olduğumuz hizmet çeşitliliğinin verdiği güç ile bizler operasyon maliyetlerinizi en aza indirerek verimliliğinizi arttırmayı hedef alıyoruz.

TEMEL İLKELERİMİZ

GÜVENİLİRLİK

Yenişehir Lojistik, 20 yılı aşkın sektör tecrübesini, kendi ekibinin genç ve yenilikçi ruhu ile birleştiren; kendisine duyduğu güveni, sunduğu kaliteli ve üstün hizmet ile müşterisine yansıtan güçlü bir kurumdur.

ULAŞILABİLİRLİK

Çözülmediğini düşündüğünüz aksamalarda veya desteğe ihtiyaç duyduğunuz her türlü hizmet talebinizde “Ulaşılabilir Yönetim” prensibimizin sonucu olarak bir telefonla ulaşabileceğiniz kadar yakınız.

MÜŞTERİ ODAKLILIK

Yenişehir Lojistik, hizmet talebinde bulunan her müşterisinin ihtiyaçlarını ve hassasiyetlerini detaylı bir şekilde analiz ederek müşteriye özel iş yapış modelleri geliştirir, hızlı ve kaliteli çözümler üretir.